Wyszukiwarka

Aktualności

Wieprz rozbity!! Leskowiec w czołówce!

• autor: Leskowiec7, 2014-09-04 13:27

Wczoraj nasi juniorzy rozgrywali mecz 3kolejki II ligi okręgowej juniorów starszych z Orłem Wieprz.Kadra liczyła aż 15 zawodników. Już na początku meczu wynik mógł otworzyć Andrzej Graca, ale przegrał sam na sam pojedynek z bramkarzem. W 5min prowadziliśmy 1-0 po lobie Sebastiana Miśka, rywale po kilku minutach wyrównują, po sporym chaosie w naszym polu karnym. W 26min pod bramką Orła piłkę z linii bramkowej wybija ręką...obrońca gości, sędzia karze przyjezdnych dwukrotnie, czerwona kartka i rzut karny, którego na gola zamienia Damian Mikołajek, 2-1. Przed przerwą kilka dobrych zmarnowanych sytuacji.

Druga połowa zaczęła się dość szybko od kolejnego rzutu karnego, po faulu na Sebastianie Miśku, gola strzela Nikodem Gajczak, 3-1, Ten sam zawodnik strzela jeszcze dwa gole po zamieszaniach w polu karnym.

Ozdobą meczu było i tak trafienie Piotra Młocka który w 78min przymierzył piłkę z samej połowy boiska, prosto w bramkę.

~~Sądzę że zwycięstwo było w pełni zasłużone, ocenia trener Leskowca, Adam Socha, panowaliśmy nad meczem choć nie obeszło się bez kilku błędów zwłaszcza przy straconej bramce. Zespół budowany jest od podstaw, na pewno nie myślimy o dolnej części tabeli.

Skład Leskowca : Hajost - Romaniuk(19' Kiszczak), Drzewiecki, Młocek, M.Mikołajek - F Gajczak(78' Żydek)D.Mikołajek, M.Bury, N.Gajczak - Misiek, Graca(55' K.Bury)

Gole : 3-Gajczak, 1- Misiek, Mikołajek D, Młocek

Kolejnym rywalem Leskowca będzie w sobotę Orzeł Ryczów, mecz o 13 w Ryczowie.