Wyszukiwarka

Aktualności

3 punkty zostają w Budzowie...

• autor: Leskowiec7, 2014-05-03 14:00

Fatalna I połowa, tak można nazwać przegrany mecz naszej drużyny w Budzowie (5:2), rywale strzelili nam 3 gole i tak na prawdę już po 45min zapewnili sobie kolejne zwycięstwo. Ten mecz do łatwych nie należał, rywale u siebie meczu jeszcze nie przegrali w tym sezonie, a i zrezygnowali z przesunięcia juniorów do okrojonych seniorów...

Nasza ekipa zagrała bez kilku zawodników, m.in Łukasza Króliczka, Eryka Drzewieckiego, oraz z tylko jednym rezerwowym którym był Sebastian Misiek.

Jak padały gole :

1-0 Szymon Pytel zagrywa przypadkowo ręką w polu karnym, i zawodnik Budzowa bez problemu wykorzystuje jedenastkę.

2-0 Na lewej stronie skrzydłowy Budzowa mija dwóch naszych zawodników i po krótkim rogu pokonuje Daniela Wardę.

3-0 Po stracie na środku boiska, Budzów wyprowadza szybką kontrę, która kończy się kolejnym golem.

4-0 Zawodnik z Budzowa uderza mocno na bramkę, piłka jeszcze odbija się przypadkowo od nogi Piotra Młocka, który zmyla naszego bramkarza i pada do bramki.

5-0 Po wrzutce z rzutu wolnego piłka łatwo przechodzi koło naszego obrońcy w pole karne, tam już praktycznie do pustej bramki dobija ją zawodnik Budzowa.

5-1 Dobra składna akcja Leskowca, Nikodem Gajczak gra przez dwóch obrońców do Adama Sochy, który wrzuca piłkę w pole karne, mimo że futbolówkę trąca bramkarz ta dochodzi do nogi Szymona Pytla, a ten lekkim strzałem po długim słupku daje honorową bramkę dla Leskowca.

5-2 Sebastian Misiek dostrzega wybiegającego z linii obrony Krzysztofa Polaka, który pewnym strzałem strzela kolejnego gola honorowego.

Wynik tego spotkania nie odzwierciedla przebiegu meczu, mieliśmy takie dogodne sytuacje jak Budzów, tylko poprostu tego dnia pudłowaliśmy nagminnie. Pierwszą połowę totalnie przespaliśmy, szerokie boisko w Budzowie nie wybacza błędów. Na drugą połowę wyszliśmy już naprawdę dobrze, dwa gole które się zrodziły dla Budzowa były winą kontrataków. Kolejny mecz zagramy dopiero 10 maja w Przytkowcach, a póki co zdobywamy 3 pkt za mecz z Sosnowianką.

LKS Strzelec Budzów 5:2 LKS Leskowiec Rzyki

Leskowiec  ; Daniel Warda - Michał Czubak, Łukasz Ryczek, Adam Socha, Piotr Młocek - Krzysztof Polak, Maciej Bury, Dominik Króliczek, Szymon Pytel - Andrzej Graca(45' Sebastian Misiek), Nikodem Gajczak